Obchod

Mít pravidla je fér. S nimi se vždy lépe hraje 🙂 Obchodní podmínky najdete zde a ochrana osobních údajů tady.

Kontaktovat mne můžete na sociálních sítích, e-mailem, přes kontaktní formulář nebo můj oblíbený Whatsapp. Jak je Vám to nejmilejší.

helenatreeoflove@google.com
+420 608 300 308

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Helena Mikešová

IČ 01809121

Nejsem plátce DPH

Číslo účtu 670100-2217501892/6210 mBank

Fakturační adresa Duchcovská 1069/23 Teplice  41501

 

DOPRAVA

Je-li květinka či květinky skladem, Vaši růžovounkatou zásilku odesílám do týdne od vytvoření a uhrazení objednávky. Pokud jste si vybrali zakázkový kvítek, prosím počítejte s tím, že jeho výroba může trvat až 6 týdnů.

Posílání balíčků přes ZÁSILKOVNU mně baví a proto ani jinak neposílám. Je to jednoduché, levné a balíčky vždy v pořádku dorazí. Buď na jednu z poboček Zásilkovny (seznam poboček Zásilkovny) nebo kurýrem rovnou k vám domů a v nouzi nejvyšší vám balíček hodí i na poštu (doba uložení 7 dní s možností prodloužení až na 21 dní). Vždy vám do emailu dorazí číslo zásilky. Tu pak můžete sledovat (vyhledat svojí zásilku) O průběhu doručování vám dávají vědět. Rychlost dodání 2-3 dny. Fakturku posílám po vyzvednutí balíčku do emailu.

Ceny platí pro doručení v rámci České republiky za balík do 5kg. V rámci doručení na adresu je třeba uvádět oba dva kontaktní údaje na adresáta, tedy telefonní číslo i e-mail. Zásilky s chybějícími kontaktními údaji není možné podat ke zpracování. Děkuji.

PLATBA

Kartou přes platební bránu PayPal aniž by jste měli na paypalu účet a pokud jej máte, tak je hotovo na pár kliků. A to všechno bezpečně. Nebo pěkně postaru bankovním převodem. Oboje je samozřejmě zdarma.

Na dobírku kvítka neposílám.

VRÁCENÍ 

Nejdříve mi prosím napište e-mail a domluvíme se co a jak.

Adresa pro vrácení kvítek Helena Mikešová, Kamenná 54, 407 11 Děčín 32